Co zabrać ze sobą na studniówkę?

Co zabrać ze sobą na studniówkę? Podpowiadamy!

Bal studniówkowy to jedna z ważniejszych, o ile nie najważniejsza impreza w życiu. Każdy uczeń chce się do tego dnia należycie przygotować. Panie zazwyczaj rezerwują dużo wcześniej wizytę u makiijażystki, fryzjera, każda z dziewcząt dużo wcześniej rozgląda się za kreacją. Jednak, by ta noc była udana, trzeba pamiętać o tym, by najpotrzebniejsze rzeczy zabrać ze sobą. Co jest najważniejsze?

Co zabrać ze sobą na studniówkę? O czym należy pamiętać?

Do każdej torebki trzeba spakować przybory pierwszej potrzeby. Podczas zabawy, nawet najbardziej precyzyjnie wykonany makijaż może się popsuć. W torebce powinien znaleźć się więc puder do zmatowienia twarzy, błyszczyk lub szminka, aby poprawić stan ust. Aby nie musieć brać dużych kosmetyków, gdyż w większości do wieczorowej kreacji dobieramy małą, kopertową torebkę, warto wcześniej zaopatrzyć się w mniejsze wersje kosmetyków, których używamy na co dzień. Dzięki temu nie zajmą nam zbyt wiele miejsca. Jeżeli boimy się o stan swojej fryzury, która może ulec zniszczeniu, kiedy będziemy skakać i tańczyć, dobrym rozwiązaniem będzie zabranie ze sobą grzebienia lub po prostu wsuwek.

Co zabrać ze sobą na studniówkę? Dzięki małym detalom, ta noc może być niezapomniana!

Standardową szkodą podczas zabaw może być uszkodzenie rajstop. Dobrze więc jest mieć zapasowe przy sobie. Przydać się może również igła z nitką, które zapobiegną rozpruciu się elementów naszej garderoby. Lakier do paznokci też może załatwić małe szkody. Pomoże chociażby wtedy, gdy nie mamy rajstop na zmianę, a pojawiło się w nich oczko. Sprawdzi się też idealnie, kiedy odpadła nam cyrkonia w sukience.

Pamiętaj też o przyborach pierwszej pomocy!

Obawiając się pojawienia się odcisków, warto zabrać ze sobą plastry, dzięki którym nawet drobne urazy nie popsują naszej szampańskiej zabawy. Można też zabrać tabletki przeciwbólowe, które ten ból uśmierzą!

Torebkę najlepiej spakować dużo wcześniej, tak, aby o niczym nie zapomnieć w ostatniej chwili. Jeśli będziemy mieć ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy, zabawa na pewno będzie udana.

Udostępnij

Autor Porady

admin
admin

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz