jak zaakceptować siebie

Chcesz poczuć się lepiej we własnej skórze? Wykonuj każdego ranka jedno proste ćwiczenie!

Czasami niewiele trzeba do pełni szczęścia. Polubienie siebie, zaakceptowanie w pełni, uświadomienie sobie, że to, co się robi, jest wartościowe, może dać prawdziwą radość i satysfakcję. A człowiek, który jest szczęśliwy, daje szczęście innym – tym, którzy są w jego najbliższym otoczeniu.

Jak więc poczuć się lepiej we własnej skórze? Jest małe ćwiczenie, które może Ci w tym pomóc. Wykonując je regularnie, szybko zobaczysz różnicę w postrzeganiu swojej osoby.

Jak zaakceptować siebie? – 4 kroki

1. Stań przed lustrem
2. Spójrz sobie w oczy.
3. Uśmiechnij się i powiedz sobie „Kocham Cię”.
4. Wykonuj to ćwiczenie codziennie, zawsze kiedy dopadną Cię czarne myśli, spadek energii czy brak wiary we własne siły.

Jak to zrobić? Obejrzyj poniższe piękne video, będące prawdziwą lekcją miłości 🙂

Więcej wskazówek dotyczących tego, jak zaakceptować siebie, znajdziesz w artykule „AKCEPTUJ SIEBIE BEZ ZBĘDNYCH PYTAŃ” Katarzyny Szczerbowskiej, redaktorki portalu „Żyjmy z Głową”.

Udostępnij

Autor Porady

Katarzyna Szczerbowska
Katarzyna Szczerbowska

Dziennikarka zajmująca się głównie tematami społecznymi i zdrowotnymi. Pracuje przy akcji społecznej Żyjmy z głową poświęconej dbaniu o zdrowie psychiczne, zainicjowanej przez Fundację Anioły Farmacji i Anioły Medycyny oraz miesięcznik "Moda na Zdrowie".

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz