przyczyny problemów z męskością

Jakie są przyczyny problemów z męskością? Sprawdź!

Coraz więcej mężczyzn ma problemy z erekcją – statystyki rosną w zawrotnym tempie. Jaka jest przyczyna zaburzeń? Oto porada:

 

Jakie są przyczyny problemów z męskością?

 

  • W wielu przypadkach mniej sprawnie działa układ naczyniowy. By doszło do wzwodu, mężczyzna musi przepompować przez penisa do dwudziestu razy więcej krwi niż normalnie. Tymczasem wraz z wiekiem naczynia krwionośne stają się coraz mniej wydolne, bo zakorkowują je blaszki miażdżycowe. Z wiekiem żyły także mogą stać się nieszczelne.
  • Czasem nieprawidłowo funkcjonuje układ nerwowy naszego partnera. Istnieje wiele chorób, które potrafią wywołać trwałe uszkodzenia nerwów erekcyjnych – przede wszystkim cukrzyca.
  • Na niemoc płciową ma wpływ nierównowaga hormonalna, przede wszystkim zmniejszona ilość testosteronu.

 

W Waszej sypialni nie dzieje się dobrze? Namów partnera do wizyty u specjalisty – upewnijcie się, że brak erekcji nie jest zwiastunem poważnej choroby! Szczegóły w naszym zaprzyjaźnionym magazynie – www.modanazdrowie.pl

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz