Kobiece libido

Kobiece libido – jak je poprawić? Oto porada!

W zdrowym ciele zdrowy… seks! Co robić, gdy ochota na miłosne uniesienia maleje? Zobacz, jak można wpłynąć na kobiece libido. Oto porady!

 

Kobiece libido – jak je poprawić?

 

  • Zadbaj o dietę. Aktywności seksualnej sprzyja odżywianie przyjazne sercu i układowi krwionośnemu. Niech w Twoim codziennym menu znajdą się zróżnicowane produkty.
  • Specjaliści zalecają stosowanie diety śródziemnomorskiej – naczynia nie zatykają się lipidami, cholesterolem. Krew swobodnie krąży, dzięki czemu reaktywność seksualna wzrasta.
  • Zastanów się, jak bardzo i czy w ogóle seks jest ważną sferą Twojego życia. Pamiętaj, że na to mają wpływ drobiazgi tworzące Twoją codzienność – relacje z partnerem, doświadczenia seksualne, emocje, poglądy, sytuacja w pracy, czas na wypoczynek…

 

Więcej o kobiecej stronie seksu przeczytacie w „Modzie na Zdrowie” – zachęcamy do lektury wywiadu z seksuologiem dr. n. med. Andrzejem Depko.

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz