sposoby na walkę z problemami z męskością

Na zawsze pożegnajcie problemy w sypialni – oto naturalne sposoby!

Nasza wczorajsza porada dotyczyła problemów z erekcją. Dziś mamy kilka wskazówek, jak naturalnymi sposobami pożegnać problemy w sypialni! Niektóre substancje w szczególny sposób sprzyjają właściwemu funkcjonowaniu męskiego narządu. Oto porada:

 

Jakie są naturalne sposoby na walkę z problemami z męskością?

 

  • Aminokwas, zwany argininą, sygnalizuje mięśniom gładkim, by się rozluźniły, co korzystnie wpływa na krążenie i wspomaga osiągnięcie wzwodu. Arginina występuje w soi, wołowinie, wieprzowinie, mięsie z indyka, orzechach, kaszy gryczanej, siemieniu lnianym i sezamie. Można ją też przyjmować w formie suplementu.
  • Jeśli Twój partner decyduje się na suplementację, należy szukać preparatu, który zawiera naturalną postać tego aminokwasu. Przed nazwą pojawia się literka „L” – L-arginina.
  • Ważna jest także obecność w codziennej diecie partnera potasu – mikroelementu, który wpływa na zdrowie układu sercowo-naczyniowego, a także pozwala lepiej radzić sobie ze stresem. Naturalny potas znajdziemy w ziemniakach, bananach, pomidorach, pomarańczach, grzybach, rzeżusze i pietruszce.

 

Więcej porad dotyczących troski o zdrowie (nie tylko seksualne) partnera, znajdziesz w sierpniowym numerze „Mody na Zdrowie”. O magazyn pytaj w swojej aptece: http://modanazdrowie.pl/apteki-partnerskie/.

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz