Jaka fryzura Cię odmłodzi

Odejmij sobie lat… fryzurą! Oto porada!

Masz wrażenie, że wygląd zdradza Twój PESEL albo, co gorsze, dodaje Ci lat? Codzienna pielęgnacja skóry i makijaż to nie wszystko! Zadbaj również o… fryzurę! Oto porada:

Jaka fryzura Cię odmłodzi

Jaka fryzura Cię odmłodzi?

 

  • Naturalne kolory (w tym szwedzkie blondy) i fryzura dobrana do kondycji włosów, kształtu twarzy, stylu ubierania się, sylwetki. Przykładowo: niskie i krępe osoby źle wyglądają w bardzo długich włosach, a małe i drobne w natapirowanych, mocno odstających od skóry. Korzystne są natomiast włosy lekko wycieniowane po bokach, loki i fale na włosach, bo łagodzą rysy, co z wiekiem staje się bardzo ważne.

 

Do tej pory nie chodziłaś do fryzjera, by ufarbować włosy? To czas na zmianę! Wystarczy jedna wizyta, by dobrać odcień i kształt fryzury, w której poczujemy się dobrze i będziemy wyglądały młodo.

Udostępnij

Autor Porady

Małgorzata Horoszkiewicz
Małgorzata Horoszkiewicz

Zafascynowana ziołami i ziołolecznictwem, często dzieli się z innymi wiedzą na temat tego, jak mądrze korzystać z mocy ziół i naturalnych kosmetyków. Doktor nauk farmaceutycznych i kosmetolog. Ceni wszechobecny dzisiaj trend powrotu do natury.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz