zabieg medycyny estetycznej

Planujesz zabieg estetyczny? Sprawdź, jaki będzie odpowiedni dla Ciebie!

Kiedy chcemy zdecydować się na zabieg medycyny estetycznej, wybór określonego trzeba skonsultować z lekarzem. Oto porada:

zabieg medycyny estetycznej

Czym się kierować, wybierając zabieg medycyny estetycznej?

 

  • Nie każdy zabieg, który sprawdził się u koleżanki, będzie odpowiedni dla nas. Dlatego konsultacja ze specjalistą jest niezbędna – pomoże dobrać metodę odpowiednią do problemu, kondycji skóry i organizmu.
  • Należy wziąć po uwagę aktualną porę roku. Należy wiedzieć, że nie wszystkie zabiegi można przeprowadzić przy każdym typie cery i o każdej porze.
  • Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co chcesz uzyskać, poddając się zabiegowi. Chcesz odjąć sobie lat? Twoja skóra się starzeje? Szybkie i dobre efekty dają zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – substancji, która naturalnie występuje w skórze, ale z wiekiem zaczyna jej ubywać. Dostarczając ją z zewnątrz (w formie ostrzykiwań), można wypełnić zmarszczki, wymodelować usta, poprawić kontur twarzy. Koszt zabiegu, w zależności od głębokości zmarszczek i ostrzykiwanych obszarów, wynosi od ok. 700 do ok. 3000 zł.

 

Więcej porad dotyczących urody znajdziecie w nowym numerze „Mody na Zdrowie” – www.modanazdrowie.pl. Poznaj wskazówki naszej ekspertki!

Udostępnij

Autor Porady

Małgorzata Horoszkiewicz
Małgorzata Horoszkiewicz

Zafascynowana ziołami i ziołolecznictwem, często dzieli się z innymi wiedzą na temat tego, jak mądrze korzystać z mocy ziół i naturalnych kosmetyków. Doktor nauk farmaceutycznych i kosmetolog. Ceni wszechobecny dzisiaj trend powrotu do natury.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz