porady

Porady – jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi?

Porady – jak rozpoznać, że wpadłaś w oko chłopakowi

Pierwsza miłość wciąż przed Tobą? Nie potrafisz wyczuć, czy chłopak, do którego wzdychasz nocami, też jest Tobą zainteresowany? Niestety, nie ma sposobu, by w stu procentach potwierdzić takie przypuszczenia. Mamy jednak porady, jak zorientować się, czy „coś się dzieje”.

Ciało mówi więcej niż słowa

Obserwuj mowę ciała swojego obiektu westchnień. Jeśli mu się podobasz, rzadko będzie się odwracał do Ciebie plecami. Znajdzie za to niejedną pozycję, która pozwoli mu na obserwację Ciebie i utrzymanie kontaktu wzrokowego. Jeśli będąc blisko Ciebie, lekko zbliża swoje ramiona w Twoją stronę, często się nachyla, oznacza, że mu się podobasz.

Czy te oczy mogą kłamać?

Jeśli podobasz się chłopakowi, jego wzrok będzie “chodził” za Tobą. Będzie na Ciebie patrzył i próbował ściągnąć wzrokiem. Jeśli należy do grona nieśmiałych facetów, to odwróci głowę, gdy tylko spojrzysz w jego stronę. Jeśli powie lub zrobi coś śmiesznego w towarzystwie, zerknie ukradkiem w Twoją stronę, by sprawdzić, czy też się śmiejesz.

Słuchaj, co mówi

Jeśli chłopak bardzo Cię lubi i jest nerwowy, prawdopodobnie zacznie mówić o sobie. Wielokrotnie zdarza się, że chłopaki czują potrzebę udowodnienia kobietom, że są „warci zachodu” i ich uwagi.

„Przypadkowy” dotyk

Zainteresowany Tobą chłopak może położyć swoją dłoń na Twoim ramieniu, gdy będziecie się razem śmiać i nie usunie swojej nogi, gdy „przypadkowo” dotknie Twojej. Może też przytulać Cię z błahych powodów. Takie formy dotyku, niby przypadkowego, świadczą o tym, że podobasz się temu chłopakowi.

Czy to zdenerwowanie?

Jakie są oznaki zdenerwowania spowodowanego Twoją obecnością, bliskością? Nerwowy śmiech, spocone dłonie, głębokie oddechy. To dobre objawy – chłopak przecież nie denerwowałby się przy Tobie, gdybyś mu się nie podobała i gdyby chciał wypaść przy Tobie jak najlepiej.

Nie ignoruj go

Jeśli naprawdę mu się podobasz, pamiętaj – nie ignoruj go. Odwzajemniaj uśmiechy, odpowiedz na powitanie, zapytaj o samopoczucie. Niech wie, że się nim interesujesz.

Udostępnij

Autor Porady

admin
admin

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz