Jak serce wpływa na problemy w sypialni

Problemy w sypialni? Przebadaj… serce – oto porada!

W Waszej sypialni nie dzieje się najlepiej? Twój partner ma problem z erekcję i unika zbliżeń? Ty odczuwasz dyskomfort podczas współżycia? Może to pora na przebadanie… serca? Poznaj sekrety kardioseksuologii. Oto porada:

Jak serce wpływa na problemy w sypialni

Jak serce wpływa na problemy w sypialni?

 

  • Choroby obciążające układ sercowo-naczyniowy np. nadciśnienie tętnicze, cukrzyca czy hipercholerterolemię, mogą wywołać zaburzenia seksualne.
  • Czynniki wywołujące udar, zawał, miażdżycę, problemy z ciśnieniem czy cholesterolem są bardzo podobne do tych prowadzących do problemów z erekcją czy dysfunkcji seksualnych u kobiet.
  • Miażdżyca, która decyduje o kłopotach z erekcją,  związana z podwyższonym poziomem cholesterolu (głównie LDL), nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, brakiem ruchu czy nadwagą.

 

Kochasz? Zadbaj o serce! Umów się do kardiologa – diagnoza może wpłynąć nie tylko na sytuację w sypialni, ale i uratować życie! Więcej o związku kardiologii i seksuologii przeczytasz w „Modzie na Zdrowie” i naszej poprzedniej poradzie: http://poradadnia.pl/milosc-na-zdrowie-jaki-wplyw-na-serce-ma-seks-sprawdz/.

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz