Złoto w służbie zdrowiu

Poznaj najnowsze zastosowanie tego kruszcu. O tym warto wiedzieć!

Medycyna sięga po nie z uwagi na silne właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Zastrzyki ze złotem są stosowane m.in.: w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów. Ale to dopiero początek… Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki – maseczki, kremy – zawierające 24-karatowe złoto. Cenny metal po wniknięciu do warstwy podstawnej naskórka skutecznie nawilża, działa przeciwbakteryjnie, a co najważniejsze – redukuje istniejące zmarszczki. Kosmetyki ze złotem są dobrym rozwiązaniem dla osób z trądzikiem, przebarwieniami, obrzękami, opuchlizną.

O tych i innych właściwościach złota i srebra przeczytasz w najnowszym numerze „Mody na Zdrowie”. Zapytaj o „Modę na Zdrowie” we współpracujących z nami aptekach: http://modanazdrowie.pl/apteki-partnerskie/.

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz