Jak żyć w zgodzie z samym sobą

Zmianę świata zacznij od siebie! Jak żyć w zgodzie z samym sobą?

Często, wraz z Nowym Rokiem, budzi się w nas pragnienie zmiany otoczenia. Wierzymy, że jeśli ludzie dookoła nas będą inni – lepsi – i nam będzie żyło się łatwiej. A może by tak w tym roku zacząć zmianę świata od siebie? Przecież dopiero wtedy, gdy będziemy żyć w zgodzie ze sobą, codzienność stanie się piękniejsza! Oto porada:

 

Jak żyć w zgodzie z samym sobą?

 

  • Zaakceptuj samą siebie. Wtedy łatwiej będzie akceptować Ci innych.
  • Bądź pewna siebie – to nie wstyd ani wada! Gdy jesteś świadoma własnych możliwości i zdolności, masz w sobie wewnętrzną energię do pomagania innych. Pamiętaj – nie wolno mylić pewności siebie z pychą lub zarozumialstwem!
  • Bądź świadoma swoich talentów i rozwijaj je. Poznaj swoje silne strony i naucz się je wykorzystywać w codziennym życiu.

 

Więcej szczegółów w najnowszym numerze “Mody na Zdrowie” – zachęcamy do lektury (www.modanazdrowie.pl)

W ten piękny dzień przyjmijcie od nas najlepsze życzenia! Niech Nowy Rok obfituje w dni pełne radości, miłości i pokoju. Szczęśliwego 2019!

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz

Please type the characters of this captcha image in the input box

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka