Dieta a przyjemność

Dieta. Przyjemne i skuteczne odchudzanie – oto nasze porady!

Dieta w naszym życiu jest niezwykle ważna. Odchudzamy się dla zdrowia, odchudzamy dla urody. Często ten proces kojarzy się z głodówką. Niepotrzebnie! Po jakie produkty można sięgnąć, by odchudzanie nie kojarzyło się z męką i łzami? Oto nasze propozycje – poprawią Twoje zdrowie i urodę!

Dieta – zielona herbata oczyszcza!

Zielona herbata jest coraz bardziej popularna wśród Polek, które świadomie dbają o zdrowie i urodę. Mało kto jednak wie, że ma właściwości oczyszczające organizm, a zatem jest doskonałym napojem w procesie odchudzania! Należy dodać, że działa przeciwnowotworowo! Jak i jak często pić? Zalej torebkę lub liście wodą o temperaturze 80 stopni. Pij maksymalnie dwie lub trzy filiżanki dziennie.

Dieta – zielona herbata bardziej zdrowa niż kawa!

Nie wyobrażasz sobie poranka bez małej czarnej? Proponujemy, byś zastąpiła ją zieloną herbatą! Ten napój nie tylko oczyszcza, ale i pobudza! Jeśli nie jesteś w stanie wyeliminować kawy ze swojego jadłospisu, postaraj się nie słodzić, a zamiast śmietanki używaj mleka.

Dieta – płatki owsiane – dla urody i dla zdrowia!

Nie wyobrażasz sobie śniadania bez płatków kukurydzianych? Lubisz słodkie chrupki? Zastąp je płatkami owsianymi! Są bardzo zdrowe! Duża zawartość błonnika sprawi, że będziesz dłużej syty i ustabilizuje się poziom cukru we krwi. Płatki owsiane będą smaczniejsze, jeśli połączysz ją z orzechami, migdałami, świeżymi owocami i jogurtem naturalnym.

Dieta bogata w zdrowe tłuszcze

Orzech, oliwa, awokado – to produkty, w których znajdziesz niezbędne dla organizmu nienasycone kwasy tłuszczowe. Warto pamiętać o kwasach omega 3. Mają wiele atutów – działają przeciwzapalnie. Gdzie ich szukać? W tłustych rubach i siemieniu lnianym. Jeśli chcesz być zdrowia i piękna, w Twojej diecie nie mogą znaleźć się słodycze w dużych ilościach i produkty typu fast-food.

Dieta, zdrowia i uroda? Potrzebna woda!

Odpowiednio utrzymana gospodarka wodna w organizmie gwarantuje zdrowie i urodę. Obowiązkowo należy pamiętać o wodzie podczas upałów i po intensywnym wysiłku fizycznym. Pamiętaj, by nie zastępować wody słodyczami i napojami słodzonymi!

Udostępnij

Autor Porady

admin

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz