Introwertyk czy ekstrawertyk

Introwertyk czy ekstrawertyk – jak ich rozpoznać? Oto porada!

Ludzie dzielą się na introwertyków i ekstrawertyków. Czym się różnią te typy osobowości? Jak ich rozpoznać? Jak typ osobowości wpływa na codzienne życie? Nie wiesz? Mamy dla Ciebie poradę:

 

Introwertyk czy ekstrawertyk – poznaj różnice w typach osobowości!

 

  • Introwertyk skupia się głównie na własnym wnętrzu. Najważniejsze są dla niego myśli i uczucia. To świetny słuchacz i analityk. Zazwyczaj jest spokojny, często nieśmiały w kontaktach z drugim człowiekiem. Wolny czas lubi spędzać samotnie – na przykład z dobrą książką lub przy ulubionej muzyce.
  • Ekstrawertyk nieustannie poszukuje towarzystwa, z łatwością nawiązuje nowe znajomości. Ma wiele zainteresowań. Wieczory w domowym zaciszu go duszą. Anegdotami sypie jak z rękawa, a na jego Facebooku zawsze są jakieś powiadomienia.

 

Do którego opisu bardziej pasujesz? A może łączysz te dwa typy osobowości? Daj znać w komentarzu na naszym koncie na Facebooku – codziennie czekamy tam na Was z nowymi poradami i inspiracjami! Kliknij, by odwiedzić nasz kanał: https://www.facebook.com/PoradaDnia/?ref=bookmarks .

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz