Jak poznać, że podobam się facetowi

Jak poznać, że podobam się facetowi? Sprawdź – oto porada!

Jak poznać, że podobam się facetowi? Oto porada!

Poznaliście się przypadkiem. Od razu wpadł Ci w oko. Dyskretnie podglądasz go na Facebooku, marzysz o kolejnym spotkaniu, ale… Nie wiesz, czy Twoje zainteresowanie jest odwzajemnione.  Sen z powiek spędza Ci pytanie: „Jak poznać, że podobam się facetowi?”. Mamy dla Ciebie poradę!

Poznaj ABC mowy męskiego ciała!

Na pierwszym albo drugim spotkaniu mężczyzna rzadko kiedy mówi prosto z mostu: „Hej, wpadłaś mi w oko”. Często dużo czasu mija, zanim przyzna się wybrance do swoich uczuć. Co w oczekiwaniu na deklarację może robić kobieta, której spodoba się konkretny facet? Obserwować mowę ciała! Oto porady!

Co mówi twarz?

Nie bez przyczyny używa się sformułowania „wpaść komuś w oko”. O męskich uczuciach wiele powiedzą Ci męskie oczy. Podstawowy sygnał, który powinien zwrócić Twoją uwagę, to jego rozszerzone źrenice. Facet zaintrygowany Tobą uniesie brwi, szerzej otworzy oczy, by, niczym wilk w „Czerwonym Kapturku”, lepiej Cię widzieć.

Uśmiech? Tylko szeroki!

Podczas rozmowy delikatnie unosi kącik ust? Nie jest dobrze… Facet zainteresowany dziewczyną uśmiecha się szeroko, pokazując wtedy zęby. To gwarancja szczerej reakcji i tego, że dobrze się czuje w Twoim towarzystwie.

Postawa ciała? Miej na nią oko!

O tym, że chłopak jest Tobą zainteresowany świadczy również ułożenie sylwetki. Zapamiętaj naszą poradę – pochylenie ciała do osoby mówiącej zawsze świadczy o zainteresowaniu nią! Spróbuj delikatnie podpatrzeć, jak siada w Twoim towarzystwie. To dużo Ci powie o jego stosunku do Ciebie! Jesteście na spotkaniu z większą liczbą ludzi (na przykład służbowym lub domówce u wspólnych znajomych)? Powinnaś się ucieszyć, jeśli Twój obiekt westchnień siedzi obok ciebie z założonymi nogami, ale torsem jest zwrócony, a jakże, do Ciebie. Siedzicie naprzeciwko siebie i ma szeroko rozstawione nogi? Uwaga – to także podświadome zagranie, polegające na eksponowaniu swojej męskości. Dobrym znakiem jest też ekspresyjna gestykulacja, ponieważ oznacza, że rozmowa z Tobą sprawia mu po prostu przyjemność.

Jak poznać, że podobam się facetowi?” – koniec języka za przewodnika!

W Twojej głowie nadal huczy pytanie: „Jak poznać, że podobam się facetowi?”? Masz dość wyglądania sygnałów? Zaryzykuj – po prostu zapytaj! Jeśli podziela Twoje zainteresowanie, przed Tobą piękny czas. Jeśli nie… to dobrze, że przestaniesz tracić czas na kogoś, kto nie odwzajemnia Twoich uczuć.

Udostępnij

Autor Porady

admin
admin

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz