Jak stosować suplementy diety

Jak stosować suplementy diety, by były skuteczne? Oto nasza porada!

Uroda w pigułce – tak w skrócie można przedstawić reklamę suplementów diety dostępnych na rynku. Zdaniem producentów kondycja skóry, włosów i paznokci poprawi się już po przyjęciu kilkunastu tabletek. Co zrobić, by faktycznie tak było? Podpowiadamy:

 

Jak stosować suplementy diety?

 

  • By skóra uodporniła się na czynniki zewnętrzne i drażniące, suplement musi być stosowany co najmniej dwa-trzy miesiące. Składniki aktywne skóra chłonie bardzo powoli.
  • Podstawową zasadą KAŻDEJ suplementacji jest REGULARNOŚĆ! Należy również pamiętać o właściwym dawkowaniu. Witaminy, np. A, łatwo przedawkować.
  • Suplementy kupuj w aptece! To jedyne pewne źródło tego typu produktów. W Internecie lub bazarach możemy trafić na sfałszowane suplementy.

 

Pamiętaj – nawet najlepszy suplement nie zastąpi składników zawartych w jedzeniu. Przeczytaj o tym w najnowszym numerze Mody na Zdrowie.

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz