różeniec górski

Jak stosować wyciąg z różeńca górskiego? Podpowiadamy!

Różeniec górski to nazwa gatunku rośliny. Szukasz go w konkretnych preparatach? Zapytaj w aptece o Rhodiolę. Różeniec dodaje energii, ale nie podnosi ciśnienia. Zwiększa odporność, wycisza emocje… Oto porada!

 

O czym pamiętać, stosując wyciąg z różeńca?

 

  • Wyciąg z różeńca stosuj rano, gdyż zażyty po południu może powodować problemy ze snem.
  • Jeśli masz skłonności do odczuwania wewnętrznego niepokoju, przez pierwszy czas przyjmowania suplementu z różeńcem możesz czuć się przesadnie pobudzona. W takiej sytuacji może być konieczne adaptowanie się – od bardzo małej porcji do optymalnej.
  • Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są stany pobudzenia u osób z chorobą afektywną dwubiegunową. Poza tym – jak każdy suplement – nie powinien być zażywany bez konsultacji z lekarzem przez kobiety w ciąży i karmiące oraz dzieci do 12. roku życia.

 

Więcej o właściwościach i zaletach różeńca przeczytasz w najnowszym numerze Mody na Zdrowie. Sprawdź, gdzie możesz dostać magazyn:

http://modanazdrowie.pl/apteki-partnerskie

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz