Kiedy stosować wyciąg z różeńca górskiego

Kiedy stosować wyciąg z różeńca górskiego? Podpowiadamy!

Wyciąg z różeńca znajdziemy w kilku aptecznych preparatach. Mogą różnić się one stężeniem składnika aktywnego. Zwróćmy więc uwagę, by nie tylko był on standaryzowany na zawartość salidrozydu (min. 1 proc.) i rozawinu (min. 3 proc.), ale także, by w swoim składzie zawierał dodatkowo świeże, nieprzetworzone zioło. Tylko takie połączenie jest gwarancją najwyższej skuteczności całego preparatu. Kiedy warto po niego sięgnąć? Oto porada:

Kiedy stosować wyciąg z różeńca górskiego?

  • Gdy chcesz poprawić pamięć i koncentrację. Suplement z różeńcem będzie przydatny wszystkim, przed którymi piętrzą się wyzwania w postaci wzmożonego wysiłku umysłowego. Przyda się studentom, pracownikom korporacji, twórcom, ale i tym, którzy chcą poprawić procesy myślowe.
  • By zniwelować uczucie zmęczenia. Niezależnie, czy jest to zmęczenie spowodowane wysiłkiem fizycznym czy umysłowym.
  • Aby zmniejszyć negatywne skutki wynikające z przewlekłego stresu. W tym przypadku złagodzi poczucie rozdrażnienia, dekoncentracji, bólu głowy.
  • By skrócić czas regeneracji po ekstremalnym wysiłku. Podczas badań udowodniono szybsze spowolnienie tętna, skrócenie czasu regeneracji sił, poprawę parametrów sercowo-naczyniowych oraz koordynacji i precyzji ruchów.
Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz