
Kiedy stosować wyciąg z różeńca górskiego? Podpowiadamy!
Wyciąg z różeńca znajdziemy w kilku aptecznych preparatach. Mogą różnić się one stężeniem składnika aktywnego. Zwróćmy więc uwagę, by nie tylko był on standaryzowany na zawartość salidrozydu (min. 1 proc.) i rozawinu (min. 3 proc.), ale także, by w swoim składzie zawierał dodatkowo świeże, nieprzetworzone zioło. Tylko takie połączenie jest gwarancją najwyższej skuteczności całego preparatu. Kiedy warto po niego sięgnąć? Oto porada:
Kiedy stosować wyciąg z różeńca górskiego?
- Gdy chcesz poprawić pamięć i koncentrację. Suplement z różeńcem będzie przydatny wszystkim, przed którymi piętrzą się wyzwania w postaci wzmożonego wysiłku umysłowego. Przyda się studentom, pracownikom korporacji, twórcom, ale i tym, którzy chcą poprawić procesy myślowe.
- By zniwelować uczucie zmęczenia. Niezależnie, czy jest to zmęczenie spowodowane wysiłkiem fizycznym czy umysłowym.
- Aby zmniejszyć negatywne skutki wynikające z przewlekłego stresu. W tym przypadku złagodzi poczucie rozdrażnienia, dekoncentracji, bólu głowy.
- By skrócić czas regeneracji po ekstremalnym wysiłku. Podczas badań udowodniono szybsze spowolnienie tętna, skrócenie czasu regeneracji sił, poprawę parametrów sercowo-naczyniowych oraz koordynacji i precyzji ruchów.
Nikt jeszcze nie dodał komentarza