Jak przyciągać szczęście

Oto 4 ćwiczenia na przyciąganie szczęścia – sprawdź!

Szczęście – któż z nas go nie szuka? Jedni znajdują je w pracy, inni w życiu rodzinnym… Jak i czy w ogóle można je do siebie przyciągać? Sprawdź – oto porada:

 

Jak przyciągać szczęście?

 

  1. Przełamuj rutynę. Zamiast jak zwykle jechać do pracy tramwajem, przejdź piechotą dwa przystanki i rozglądaj się po drodze. Zagadnij kogoś, z kim zwykle nie rozmawiasz. Zacznij pisać wiersze i publikować je np. na Facebooku. Wybierz się na weekend w jakieś piękne miejsce, żeby pospacerować boso po zroszonej trawie. Takie działania otworzą cię na odbierania świata w całej złożoności, wieloma zmysłami. Zobaczysz, że zaczną pojawiać się nowe możliwości.
  2. Wykorzystuj okazje. Życie przynosi wiele możliwości. Jeśli twój umysł jest zamknięty i skupiony tylko na twoich celach i wyobrażeniach, nie będziesz mógł dostrzec pojawiających się okazji. Koleżanka zaprasza cię na spotkanie w domu kultury na temat, który średnio cię interesuje? Idź. Może autor okaże się interesujący?
  3. Spodziewaj się najlepszego. Szczęściarze wierzą, że uda im się osiągnąć to, czego pragną. Wierzą w siebie i w to, że nawet odległy cel jest w ich zasięgu ręki. Nastawiają się do życia dobrze. A ono w odpowiedzi przynosi dobro. To działa jak samospełniająca się przepowiednia.
  4. Zamień pecha na szczęście. Szukaj pozytywnych aspektów w każdej sytuacji. Szukaj dobrych cech w ludziach. Każdego spotykają nieszczęścia, trudne sytuacje i ludzie, z którym jest nam nie po drodze. Szczęściarze wierzą, że niełatwe wydarzenia wyjdą im w efekcie na dobre. Zamiast je rozpamiętywać, uczą się na błędach i starają się ich więcej nie popełniać.

 

Marzysz o przyjemnych i błogich chwilach? Przyciągnij do siebie szczęście! Więcej porad, jak to zrobić, znajdzie w „Modzie na Zdrowie” – www.modanazdrowie.pl .

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz