zabieg medycyny estetycznej

Planujesz zabieg estetyczny? Sprawdź, jaki będzie odpowiedni dla Ciebie!

Kiedy chcemy zdecydować się na zabieg medycyny estetycznej, wybór określonego trzeba skonsultować z lekarzem. Oto porada:

zabieg medycyny estetycznej

Czym się kierować, wybierając zabieg medycyny estetycznej?

  • Nie każdy zabieg, który sprawdził się u koleżanki, będzie odpowiedni dla nas. Dlatego konsultacja ze specjalistą jest niezbędna – pomoże dobrać metodę odpowiednią do problemu, kondycji skóry i organizmu.
  • Należy wziąć po uwagę aktualną porę roku. Należy wiedzieć, że nie wszystkie zabiegi można przeprowadzić przy każdym typie cery i o każdej porze.
  • Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co chcesz uzyskać, poddając się zabiegowi. Chcesz odjąć sobie lat? Twoja skóra się starzeje? Szybkie i dobre efekty dają zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – substancji, która naturalnie występuje w skórze, ale z wiekiem zaczyna jej ubywać. Dostarczając ją z zewnątrz (w formie ostrzykiwań), można wypełnić zmarszczki, wymodelować usta, poprawić kontur twarzy. Koszt zabiegu, w zależności od głębokości zmarszczek i ostrzykiwanych obszarów, wynosi od ok. 700 do ok. 3000 zł.

Więcej porad dotyczących urody znajdziecie w nowym numerze „Mody na Zdrowie” – www.modanazdrowie.pl. Poznaj wskazówki naszej ekspertki!

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz