smog

Smog nie tylko na zewnątrz – zadbaj o swoje mieszkanie!

Smog – postrach w wielu polskich miastach i miasteczkach. Dziś mówi się o nim dużo i głośno. Jego skutki odczuwamy nie tylko na zewnątrz. Profilaktykę antysmogową należy przeprowadzać również w mieszkaniach i domach! Oto porada:

 

Smog – jak nie dać mu się w mieszkaniu?

 

  • Mieszkając w mieście, nie da się uniknąć smogu. Można jednak próbować go ograniczać, unikać i neutralizować – także w mieszkaniach. Warto stosować oczyszczacze powietrza (z filtrami węglowymi lub HEPA).
  • Rośliny doniczkowe – skrzydłokwiaty, bluszcze, draceny, paprotki, sansewierie, również pochłaniają zanieczyszczenia. Są naturalnym i tańszym oczyszczaczem.
  • Należy zadbać o odpowiednie uszczelnienie okien.
  • Ważna jest pora wietrzenia pomieszczeń – warto otwierać okna w godzinach, gdy zanieczyszczenie powietrza jest najmniejsze.

 

Więcej sekretów smogu poznacie, sięgając po najnowszy numer „Mody na Zdrowie”. O nasz zaprzyjaźniony miesięcznik pytajcie w aptekach: http://modanazdrowie.pl/apteki-partnerskie/

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz