kondycja skóry

Wiosna coraz bliżej – zatroszcz się o wygląd swojego ciała!

Kondycja skóry zależy nie tylko od kremów, balsamów czy innych środków pielęgnacyjnych. Można o nią zadbać od wewnątrz. Oto porada:

 

Jak troszczyć się o skórę?

 

  • Pij regularnie zieloną herbatę, napary z bratka, krwawnika, pokrzywy, szałwii, kozieradki, mniszka lekarskiego, rumianku, nagietka.
  • Stosuj krem fiołkowy i z macierzanki – pozbędziesz się przykrych dolegliwości skórnych z atopiami na czele.
  • W leczeniu oparzeń, blizn, bliznowców, wszelkiego rodzajów defektów skóry pomagają preparaty stworzone przy użyciu komórek macierzystych. To najnowsza dziedzina medycyny, o której coraz częściej wypowiadają się naukowcy z całego świata. Technologia dorosłych komórek macierzystych radykalnie zwiększa możliwości ochronne skóry. Jest rewolucją naukową w dziedzinie odmładzania.

 

Więcej o zdrowej i skutecznej pielęgnacji przeczytasz w najnowszej „Modzie na Zdrowie”. Sprawdź, w której aptece znajdziesz aktualny numer: http://modanazdrowie.pl/apteki-partnerskie/ .

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz