Jak dokonać wyboru

Wybór – ucz się go dokonywać w każdej dziedzinie! Oto porada

To jest modne, tamto passe. To jedzenie jest zdrowe i bezglutenowe, to nadaje się do śmietnika. Ten krem odmłodzi w trzy minuty, ten zalega od tygodni na drogeryjnych półkach. Współczesny świat, zwłaszcza media lubią narzucać nam styl ubioru, dietę, kosmetyki… A co z wolnością, co z wyborem? Czy Ty potrafisz dokonać wyboru, czy należysz do grona, które ślepo podąża za wskazówkami innych? Oto porada:

 

Jak dokonać wyboru?

 

  • Nie podążaj ślepo za trendami! Ubrania prezentowane na najlepszych wybiegach świata czy na witrynach najpopularniejszy sklepów wcale Ci się nie podobają? Nie noś ich!
  • To, w co się ubierasz, odzwierciedla Twoją osobowość i poczucie estetyki. Ty musisz czuć się w tym wygodnie i przede wszystkim dobrze. Podobnie jest z kosmetykami – nie każdy typ makijażu po prostu pasuje na każdą okazję.
  • Bolą cię nogi i kręgosłup, bo zgodnie z trendem nosisz szpilki? Kup obuwie na płaskim obcasie i przestań męczyć i siebie, i swoje ciało.

 

Wybieraj to, co jest dla Ciebie dobre – dla Twojego zdrowia, wnętrza i uczucia spokoju. Dbaj o duszę, umysł i ciało. Zachowaj równowagę, a życie stanie się zdecydowanie prostsze i przyjemniejsze.

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz