Jak dobrze zacząć dzień

Zacznij poranek od uśmiechu – oto porada na dobry dzień!

Poranek kojarzy Ci się z trudnym wstawaniem, pośpiechem, niedojedzonym śniadaniem i korkami? Zmień to! Jak dobrze zacząć dzień? Zacznij poranek od uśmiechu, a doba stanie się piękniejsza. Oto porada:

 

Jak dobrze zacząć dzień?

 

  • Dzwoni budzik, a Twoja pierwsza myśl to „Nie chce mi się!”? Może jutro niech towarzyszy Ci inna: „To będzie piękny dzień!”.
  • Obudź się z ciekawością. Na rozpoczynający się dzień patrz jak na wyzwanie, źródło szczęścia i pięknych chwil.
  • Postaw na automotywację! Pytanie: „Co miłego mnie dziś spotka?” na pewno doda Ci energii bardziej niż narzekanie na budzik.
  • Jeśli rano jesteś zaspana i masz problem z rozbudzeniem się, zamiast kawy, wybierz poranny trening! Oto nasza porada: http://poradadnia.pl/poranny-trening-czy-poranna-kawa-wybierz-zdrowsza-opcje/.

 

Chcesz, by Twój poranek stał się piękniejszy i bardziej motywujący? Sięgnij po najnowszą „Modę na Zdrowie” – w miesięczniku znajdziesz więcej porad dotyczących zdrowego snu i łatwego wstawania.

Udostępnij

Autor Porady

Moda na Zdrowie
Moda na Zdrowie

"Moda na Zdrowie" to miesięcznik, który propaguje zdrowy styl życia. Jego redaktorzy od 2003 roku piszą o zdrowiu, dietetyce, urodzie, ekologii, kuchni oraz sporcie. Znajdziecie go co miesiąc w najlepszych aptekach.

Inne porady

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Zostaw komentarz